Test

Test1Згода на збір і обробку персональних даних у науковому дослідженні

Я, __________________________________________, рік народження ________, даю добровільну згоду на збір і використання персональних даних у проведенні наукових клінічних досліджень: «Визначення генного поліморфізму».

Про суть, мету та проведення досліджень я детально поінформований лікарем, доцентом кафедри внутрішньої медицини з курсом пропедевтики Атаманом Юрієм Олександровичем, який буде проводити ці дослідження. Я мав можливість задати лікареві всі запитання, які мене цікавили.

Я згоден з тим, що результати наукового дослідження, в якому я беру добровільну участь, можуть обговорюватися лікарями та науковцями . Я ознайомлений з тим, що на будь-якому етапі дослідження я можу відмовитися від цього дослідження. Це не вплине на мої відносини з лікуючим лікарем і не вплине на подальше лікування моєї хвороби.

Наказ про "затвердження ..."