Методичні матеріали з дисципліни "Хірургія" (5 курс)

Робоча програма навчальної дисципліни "Хірургія", модуль 2 "Торакальна хірургія та політравма" , спеціальність Лікувальна справа, 5 курс ( укр )

КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН лекцій для студентів V курсу на осінній семестр 2016-2017 навчального року

РОЗКЛАД ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ З ХІРУРГІЇ для студентів 5 курсу на осінній семестр 2016-2017 н.р.

Перелік запитань до іспиту  з модуля 2 «Торакальна хірургія  та політравма» для студентів 5 курсу ( укр, рус, english ).

Матеріали до практичної частини іспиту з модуля 2  «Торакальна хірургія та політравма» для студентів 5 курсу зі спеціальності «Лікувальна справа» ( укр, рус ).

Тематичний план практичних занять з модулю 2 «Торакальна хірургія та політравма» для студентів 5 курсу зі спеціальності «Лікувальна справа» на 2016 – 2017 н.р.